Zapisz się do Newslettera:

Rekomendacje

„Agata Szostak jest moim współpracownikiem od lat kilku, lecz mimo iż „zajmuję się muzyką profesjonalnie już od 1992 roku, przyznam, że nigdy nie spotkałem się z takim połączeniem młodości, pasji i zarazem profesjonalizmu.(...)

Potrafi nie tylko zorganizować własny tryb pracy, lecz także w dosłownym sensie zarządza czasem zawodowym zarówno moim, jak i innych współpracujących z nią artystów, bez uszczerbku dla żadnej ze stron. Traktuje przy tym swych współpracowników wzorowo - łącząc umiejętność stworzenia bliskiej, zażyłej więzi, z poczuciem wzajemnego szacunku i satysfakcji.

Na uwagę zasługuje także umiejętność docierania do organizatorów (w moim przypadku mówimy o kilku, czasem kilkunastu koncertach miesięcznie), rozmawiania, negocjacji, a także wysoka kultura osobista, słowność, poważne traktowanie kwestii finansowych - coś co można nazwać wyczuleniem na etykę zawodową, a także, last but not least, żywe poczucie humoru, jakże niezbędne w zawodzie menagera kultury. (…)”

z poważaniem Robert Kasprzycki

„Jako organizator szczecińskiego festiwalu AKUSTYCZEŃ oraz koncertów z cyklu PIOSENKI NIE NA SPRZEDAŻ, pragnę w wyjątkowo ciepłych słowach odnieść się do wielokrotnie podejmowanej współpracy artystyczno-organizacyjnej z Agatą Szostak.

Profesjonalizm, kompetencje, rzeczowość, znakomity PR a także bezbłędne wyczucie w kontaktach na linii artysta-management/management-organizator, to cechy najlepiej wpisane w styl jej pracy.

Jestem przekonany, że dalszy rozwój zawodowy jest w przypadku Agaty wyłącznie kwestią czasu, tak jak kwestią czasu jest kolejny krok w naszej współpracy przy produkcjach artystycznych.”

Aleksander Różanek Podparty Produkcja (Szczecin)

„Bazując na kilkuletniej współpracy z p. Agatą Szostak przy organizacji koncertów Roberta Kasprzyckiego, pragniemy zarekomendować Panią Agatę Szostak jako niezwykle solidnego i sprawnego menadżera. W kontaktach związanych z organizacją i promocją wykazywała się terminowością i profesjonalizmem.

Liczymy na dalszą tak udaną i bezproblemową współpracę.”

Z poważaniem Agnieszka Kuczyńska, Dyrektor Pionu Marketingu i Impresariatu Radia Kraków

MAESTRADA - agencja koncertowa, agencja promocyjna i eventowa krakow